NAJSTARSZY

autoryzowany salon SELVA w Polsce

Gwarancja najniższych cen

na całą ofertę luksusowych mebli włoskich

GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN

na całą ofertę ekskluzywnych mebli włoskich

GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN

na całą ofertę ekskluzywnych mebli włoskich

28 LAT INTER-COMODO

Ekskluzywne Meble Włoskie

28 lat Inter-Comodo

Ekskluzywne Meble Włoskie

Sprawdź naszą ofertę

Gwarancja najniższych cen

na całą ofertę ekskluzywnych mebli włoskich

KARTELL

Ikony włoskiego wzornictwa Made in Italy

Sprawdź w naszej ofercie

Realizacje

15. Realizacja Inter-Comodo w willi pod Lublinem
Narożnik Paride włoskiego producenta Calia Italia zalicza się do tych bardzo wygodnych. Posiada ruchome zagłówki. Zrealizowany został w aksamitnej tkaninie z lekkim połyskiem. Obok sofy pięknie prezentuje się stolik Versilia z Zanette. W części jadalnianej salonu znajduję się designerski stół Tailor z Presotto z efektownym blatem (rozkładanym na ponad 3 m) wykonanym z naturalnego kasztana. Do stołu dobrano wygodne fotele Lola z Tomasella. W tym wnętrzu pełnym designu znajdują się jeszcze hokery od Et-al oraz krzesła Thayla z Kartell.
14. Realizacja Inter-Comodo w Warszawie.
Wygodne, luksusowe i klasyczne fotele Melania z Włoskiej fabryki Alberta z kolekcji Controluce.
13. Realizacja Inter-Comodo w domu pod Warszawą.
Sofy "Botero" od włoskiego producenta Selva1968, są niezmiernie luksusowe, wykonane z precyzją i dbałością o szczegóły. Są bardzo oryginalne w tej wersji w aksamitnej tkaninie w pomarańczowym kolorze.
12. Realizacja Inter-Comodo oraz Comodo Meble w willi typu "nowoczesna stodoła" wykonanej z białego piaskowca, pokryta strzechą.
Część wypoczynkowa salonu przy kominku, łącząca się z ogromnym tarasem, wyposażona została w wygodne kanapy Toby Wing z Calia Italia.
11. Realizacja Inter-Comodo w willi pod Lublinem
Komoda telewizyjna oraz biblioteka z kolekcji Tzsar od włoskiego producenta Selva 1968.
8. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Willa w Lublinie
W salonie znajduje się komplet wypoczynkowy Miller z fabryki Ditre Italia, z fabryki Selva witryna z wycofanej już kolekcji Eleganza. W części jadalni z fabryki Selva zrealizowany stół okrągły z kolekcji Heritage design Lorenzo Bellini. W gabinecie nieprodukowana już biblioteka Giorgio Piotto.
7. Realizacja: Inter-Comodo. Willa w Lublinie
Do aranżacji tego nietuzinkowego, bajecznie kolorowgo wnętrza zostały wkomponowane luksusowe, jednocześnie oryginalne i jakby nie pasujące do siebie meble włoskich producentów Selva oraz Giorgio Piotto. Dzięki temu, że meble są w różnych stylach, kolorach oraz z różnych gatunków drewna w otoczeniu kolorowych ścian i nnych dodatków uzyskano wnętrze niepowtarzalne. W tym podobnym, bajecznym stylu są konsekwentnie zaaranżowane wszystkie pomieszczenia w willi.
6. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Willa klasyczna w Lublinie
5. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Kuchnia i jadalnia w nowoczesnej kamienicy w Lublinie
Biblioteka modułowa z fabryki Presotto w połączeniu z nowoczesną linią Philipp Selva, z której pochodzi stół Downtown. Oświetlenie to kompozycja lamp z włoskiej farbyki Artemide.
4. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Willa klasyczna w Lublinie
Włoska Kuchnia z fabryki Snaidero "GIOCONDA" design Iosa Ghini. Meble w salonie i jadalni z włoskiej fabryki Selva stół z kolekcji Downtown oraz krzesła Hugo . Stolik Downtown oraz komoda Tzsar również pochodzą z fabryki Selva.
3. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Apartament w starej kamienicy w Lublinie.
2. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Nowoczesny apartament w Warszawie w Eco Parku
1. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Apartament w Lublinie
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.