29 LAT EKSKLUZYWNYCH MEBLI WŁOSKICH

Sprawdź ofertę Ditre Italia w naszym salonie

NAJSTARSZY

autoryzowany salon SELVA w Polsce

GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN

na całą ofertę luksusowych mebli włoskich

SPRAWDŹ W NASZYM SALONIE

ofertę ekskluzywnych mebli tapicerowanych

29 LAT EKSKLUZYWNYCH MEBLI WŁOSKICH

Sprawdź całą ofertę Tonin Casa w naszym salonie

29 LAT INTER-COMODO

Ekskluzywne Meble Włoskie

Marki

Zachęcamy do zapoznania informacji o włoskich producentach z naszej oferty, których jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem.

 

 

Alberta - inspiracja i historia

ALBERTA PACIFIC FURNITURE została założona w 1978 roku na północnym wschodzie Włoch, w krainie inspirowanej tradycją opartą na naturalnej kreatywności miejscowej ludności i stuletnim duchu weneckiego artyzmu. 
Firma produkuje sofy i fotele o ponadczasowej klasycznej lub nowoczesnej stylistyce oraz ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz, a wszystko to z niezwykle wysokiej jakości materiałów. 
Autentyczne umiejętności rzemieślnicze i prawdziwa pasja łączą się, tworząc nowe dzieła oparte na oryginalnych pomysłach i świeżych perspektywach. 
Założyciel firmy, Giuseppe Sbroggiò, dąży do projektowania i produkcji elementów, które stanowią idealną równowagę między funkcjonalnością a stylem. Jest to motywacja, którą dzieli z synami Riccardo, Vittorio i Edoardo, a także z całym personelem.

Black Tie - styl Art Deco

Black Tie to włoska fabryka, która łączy wyrafinowany smak ponadczasowej elegancji z doskonałością produkcyjną Made in Italy. Black Tie narodził się w 2011 roku z pomysłu Pierluigiego Frighetto. Autentyczne piękno i rozpoznawalny styl déco to konkretny wyraz, który zawsze wyróżniał wyrafinowany design jej produktów, które ożywają w dzielnicy Vicenza. W nazwie Cosmopolitan, ale w 100% włoski, Black Tie zwraca uwagę na detale i wysoką jakość swoich charakterystycznych znaków rozpoznawczych. 

Calia Italia - stylowy komfort odpoczynku

Calia Italia to włoski producent z ponad 50-letnią tradycją tworzenia mebli tapicerowanych, która została stworzona przez włoskiego cieślę, Liborio Vincenzo Calia, we włoskim mieście Matera.
Obecnie jest znaną włoską marką, która do produkcji mebli używa wyłącznie skór naturalnych i bardzo wyszukanych tkanin uzyskanych z najnowocześniejszych technologii, co jest dziś istotne.
Współpraca zaś z projektantami, których nazwiska są znane na całym świecie, wprowadziła fabrykę na nowy poziom. Istnieją w ofercie bestselery, zamawiane w wielu krajach, które mogą ozdobić każde wnętrze i uczynić je bardziej stylowym i ekskluzywnym

Oferta tej renomowanej włoskiej fabryki obejmuje meble do:

 • salonu (sofy, narożniki, sofy modułowe, fotele, szezlongi, pufy)
 • gabinetu (fotele z podnóżkiem, sofy)
Cantiero - klasyka wszechobecna

Cantiero to włoska fabryka założona w 1949 roku. Bovolone Severino Cantiero założył warsztat rzemieślniczy do produkcji wysokiej jakości mebli klasycznych. Mając bardzo niewielu rzeźbiarzy, stolarzy i inkrustatorów, warsztat rozpoczął produkcję cennych mebli. Mijały lata, a stworzone produkty stały się kwintesencją włoskiej elegancji i kunsztu stolarskiego. Od 1982 roku do chwili obecnej Remo Cantiero i jego pracownicy przeszli długą drogę od oryginalnego warsztatu rzemieślniczego.

Dziś markowa marka Cantiero stała się wyrafinowanym producentem wysokiej klasy mebli porównywalnych z najbardziej znanymi w swojej dziedzinie na rynku międzynarodowym. Rozpoznawalność produktu Cantiero jest wynikiem ciągłego napływu propozycji, nowatorskiej estetyki i najwyższej jakości. Cantiero przywrócił do życia klasyczne meble dzięki nowym formom i kolorom.

Oferta tej renomowanej firmy obejmuje meble do wyposażenia:

 • jadalni (stoły, krzesła, komody, witryny, hokery),
 • salonu (komody, stoliki, sofy, fotele)
 • holu lub przedpokoju (nowoczesne wieszaki, parasolniki, lustra)
 • sypialni (łóżka, stoliki nocne, komody)

 

Costantini Pietro - luksus i nowoczesność

Costantini Pietro to włoska fabryka luksusu i nowoczesności. Obecnie trzecia generacja firmy Costantini Pietro została nazwana na cześć swojego założyciela, który założył firmę w 1922 roku.
W latach osiemdziesiątych firma rozpoczęła przemysłową produkcję mebli pokojowych, krzeseł i stołów, a następnie rozszerzyła swoją działalność na rynek międzynarodowy z sofami, fotelami, regałami i meblami do przechowywania. Odpowiedź rynku wzbudziła duże zainteresowanie, uznając i doceniając kreatywny projekt, precyzyjne wykończenie i doskonałą jakość materiałów używanych przez tę firmę, prawdziwą ikonę wysokiej klasy jakości Made in Italy.

Ditre Italia - wysoka kultura włoskiej jakości

Ditre Italia to włoska marka specjalizująca się od ponad 40 lat w produkcji mebli tapicerowanych, zlokalizowana w prowincji Treviso, obszarze bogatym w kulturę w zakresie sektora tapicerskiego.

Marka produkuje meble tapicerowane bardzo wysokiej jakości, używając wyłącznie skór naturalnych, bardzo wyszukanych i ekskluzywnych tkanin z najnowocześniejszymi technologiami.

Oferta tej renomowanej firmy obejmuje meble do:

 • salonu (sofy, narożniki, sofy modułowe, fotele)
 • jadalni (stoły, krzesła)
 • sypialni (łóżka, fotele)
 • akcesoria, takie jak dywany oraz oświetlenie

Certyfikowana przez ponad 40 lat działalności, dziś stanowi filar i przykład doskonałości wykonanej we Włoszech na całym świecie, w której element krawiectwa można podziwiać w każdym produkcie, jak również dbałość o detal i stylowy design.

DV Home - nowoczesny luksus

DV Home od dziesięcioleci specjalizuje się w produkcji atrakcyjnych i wysokiej jakości włoskich mebli. Od początku swojego istnienia czerpie inspiracje z tradycji. Każdy element mebli został wykonany ręcznie.
Wyróżnia się stylem Glamour, który idealnie koresponduje ze stylem nowoczesnym stosując trwałe i całkowicie bezpieczne naturalne materiały (drewno, tekstylia, szkło itp. Każdy egzemplarz jest trwały, praktyczny, przemyślany, łatwy i prosty w użyciu.

Artyści współpracujący z DV Home, pracujący nad każdym detalem, meble były kompletne, wygodne, harmonijne i oczywiście estetyczne. Nowoczesny design modeli prezentuje się modnie i jednocześnie przytulnie, zróżnicowana paleta kolorów jest miła dla oka, a faktury dają poczucie ciepła i luksusu.

Oferta tej renomowanej firmy obejmuje meble do wyposażenia:

 • jadalni (stoły, krzesła, komody, witryny, hokery),
 • salonu (komody, stoliki, sofy, fotele)
 • sypialni (łóżka, stoliki nocne, komody)
Eforma - tradycja i rzemiosło w nowoczesności

Eforma reprezentuje utrwaloną rzeczywistość w produkcji wysokiej jakości mebli, za którą stoi długoletnia tradycja. Nasi rzemieślnicy są spadkobiercami zawodu produkcyjnego regionu północno-wschodniego Veneto, profesjonalistami, którzy są w stanie wnieść wartość dodaną do najlepszych materiałów poprzez staranne przetwarzanie i dbałość o każdy szczegół, który wyraża doskonałość Made in Italy. To właśnie historie tych zawodów i synergia różnych umiejętności sprawiają, że każdy produkt jest wyjątkowy i cenny, a głównym narzędziem jego wytwarzania są ręce i pasja człowieka.

Od skór po najbardziej wyrafinowane tkaniny, od elegancji marmurowych powierzchni po metale o współczesnym smaku, dbałość o umiejętności manualne jest mocną stroną firmy, która w swoich solidnych korzeniach znajduje dążenie do ciągłego doskonalenia: mądrość rzemieślnika zmienia tradycję w szansę, która patrzy bezpośrednio w przyszłość. Każdy produkt jest wykonany ściśle ręcznie w naszych fabrykach Thiene, zgodnie z kryteriami odpowiedzialności i dbałości o ludzi i środowisko, którymi od zawsze się kierujemy.

 

Epoque - luksusowa klasyka

Kultura najbardziej zaawansowanej produkcji przemysłowej, kunszt dawnych procesów, dogłębna znajomość materiałów, pasja do badań, eksperymentów i innowacji to znaki rozpoznawcze firmy Epoque.

Et al - miejski styl życia

Et al to włoska fabryka, która produkuje krzesła i stoły do ​​miejsc publicznych: wysokiej jakości rozwiązania, mające na celu poprawę stylu życia ludzi i ich relacji z przestrzenią życiową.

Liczne kolekcje w katalogu powstają w wyniku połączenia tradycyjnego rzemiosła, innowacji przemysłowych i dobrego wzornictwa i obejmują produkty opracowane we współpracy z międzynarodowymi projektantami, które są w stanie nadać nowe formy wymaganiom współczesnego życia.

 

Giorgio Casa - włoska klasyka

Giorgio Casa to nieustannie rozwijająca się marka, która istnieje na rynku meblarskim od ponad 40 lat. Cechą charakterystyczną marki jest łączenie dbałość o każdy szczegół oraz wykorzystanie w swoich kolekcjach najwyższej jakości litego drewna. Dodatkowo meble Giorgio Casa łączą w sobie różne style, dzięki czemu pasują do większości wnętrz – zarówno klasycznych, jak i nieco bardziej nowoczesnych, wykonane są z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. 
Giorgio Casa w swojej ofercie posiada takie meble jak: stoły, krzesła, komody, kredensy, bufety, konsole, szafki nocne, szafy.

 

Kartell - włoski design z plastiku

Kartell to włoska fabryka, w która jest pełna kolorów i ciekawych form, w których dostrzec można dużą dawkę dobrego humoru. Odznaczają się doskonałymi właściwościami technicznymi, dzięki czemu są nie tylko wytrzymałe, ale również przyjemne w dotyku. Swoją pozycję wśród śmietanki światowego designu Kartell zawdzięcza także ogromnej popularności w świecie showbiznesu, zarówno modowego, muzycznego, jak i filmowego. Marka współpracuje z wieloma osobistościami, a jej produkty nieraz pojawiły się na wielkim ekranie.

Kartell, wiodąca firma projektowa założona w Mediolanie w 1949 roku przez Giulio Castelli, od prawie 70 lat jest symbolem postępowego włoskiego designu. Jej historia to historia sukcesu, opowiedziana poprzez niesamowitą serię produktów - mebli, wyposażenia i oświetlenia - które stały się nie tylko częścią krajowego krajobrazu, ale także prawdziwymi ikonami współczesnego designu.

Podejmując współpracę z najbardziej prestiżowymi międzynarodowymi projektantami, kontynuował poszukiwania nowych technologii, form i stylów. Kartell współpracuje z najbardziej znanymi nazwiskami współczesnego designu, takimi jak Philippe Starck, Ron Arad, Antonio Citterio, Ferruccio Laviani, Piero Lissoni, Patricia Urquiola, Tokujin Yoshioka, Mario Bellini, Alberto Meda, Front, Nendo i Eugeni Quitllet.

Le Fablier - drewniane meble

Le Fablier, narodził się w 1981 roku z intuicji nowego wymiaru mebli: nowatorskich, odważnych, high-tech, łączących wygodę i funkcjonalność, estetykę i innowacyjność, kreatywność i emocje.
Od 1999 roku Le Fablier działa w oparciu o rygorystyczne procesy produkcyjne, a kulturę jakości, która wyróżnia firmę, można odnaleźć w każdym procesie produkcyjnym, od wyboru materiałów po wykończenie każdego mebla.

Dziś Le Fablier to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, zaangażowana w tworzenie innowacyjnych ścieżek badawczych wokół kształtów i materiałów, od czasu do czasu niepublikowanych io dużej zawartości kreatywnej. Inspiracją jest życie, nowoczesne i wielkomiejskie, dla którego konstruuje codzienną scenografię, kalibrując funkcję i emocje.
Le Fablier poszukuje rozwiązań, które pozwolą ubrać dom w szykowny sposób, oferując niepowtarzalne i oryginalne emocje. W tym celu wykorzystuje współpracę młodych talentów, projektantów i architektów na poziomie międzynarodowym, którzy podzielają i wzmacniają jego misję.

Le Fablier stworzył projekty designerskie, z których dochody zostały zainwestowane na tym terytorium w celu poprawy zdrowia i warunków życia kobiet i ich rodzin.

 

Matrix International - ikony wzornictwa

Matrix International to włoska fabryka, któraod ponad 35 lat zachowuje kulturę modernistyczną, szanując jej złożoność, ponieważ łączy sztukę i sztukę użytkową. Stworzyła obiekty projektowe stworzone przez bohaterów tamtych czasów i udostępniła je coraz bardziej świadomej i poinformowanej publiczności. Biznesowa przygoda Matrix miała jeden wspólny mianownik: tchnąć życie w projekty nigdy nie zrealizowane na poziomie przemysłowym, od ponownego odkrycia wycofanych produktów po ich ponowne wprowadzenie na rynek komercyjny.
Kolekcje Matrix wyrażają niepowtarzalną tożsamość, ale wywodzą się z tej samej wiary w możliwość budowania projektu przyszłości na dziedzictwie, które obdarzył modernizm. Żadne lepsze słowa nie są w stanie opisać ponadczasowej wartości autorów, którzy przyczynili się do przejścia architektury w kierunku modernizmu na początku XX wieku. Aż do lat pięćdziesiątych te pokolenia architektów i projektantów usystematyzowały język, a następnie ożywiły go, dając życie nowatorskim eksperymentom w formie.

Natuzzi Re-Vive - fotele z mechanizmem rozkładania

Natuzzi Italia to idealne połączenie wygody, technologii i włoskiego designu. Odkryj całą kolekcję wykończeń i kolorów dostępna w naszym salonie.

Ozzio Italia - szyk i wygoda

Ozzio Italia to fabryka, którą cechuje szczególna interpretacja współczesnego stylu życia, będąca owocem wizji, która czerpie inspiracje z całego świata i przekształca je w niewątpliwie włoskie propozycje projektowe.Historia Ozzio Italia rozpoczęła się w 1961 roku w kolebce wielu włoskich doskonałości projektowych: dzielnicy Brianza, położonej na północ od Mediolanu.
W pierwszym warsztacie rzemieślniczym rodziny Pozzoli, jakość była pierwszą wartością: dzięki tej filozofii i silnej więzi ze swoją ojczyzną, firma rozwija się, aż dziś staje się międzynarodową marką, obecnie dostępną na pięciu kontynentach.

Porada - meble z litego drewna

Porada to włoska marka meblowa, która powstała z miłości do drewna w 1968 roku. Porada do dziś tworzy meble nieprzeciętne - dzieła sztuki z drewna. Meble charakteryzują sie elegancją, doskonałym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania.

Oferta tej renomowanej firmy obejmuje meble o innowacyjnej stylizacji przeznaczone do wyposażenia:

 • jadalni (stoły, krzesła, komody, witryny, hokery),
 • salonu (komody, stoliki, sofy, fotele)
 • holu lub przedpokoju (nowoczesne wieszaki, parasolniki, lustra)
 • sypialni (łóżka, stoliki nocne, komody)

Celem Porady jest tworzenie ponadczasowych eleganckich mebli, które mogą pozostać w każdym nowoczesnym domu i być wieczne. Design idzie w parze z funkcjonalnością, dzięki czemu w każdym produkcie można znaleźć zarówno kształt, jak i treść, estetyczny smak i użyteczność.

Presotto

Presotto to włoska fabryka, któr projektuje i produkuje swoje meble we Włoszech. Oprócz pochodzenia swoich dzieł firma z dumą podkreśla również ich zrównoważony rozwój środowiskowy, historycznie uznawany w całym łańcuchu produkcyjnym. Ekologiczność jest ważnym motorem zmian i potężnym czynnikiem innowacji. Kolejne wyzwanie dla tych, którzy chcą zaprojektować życie jutra, w domu przyszłości.

 

Selva - luksus i klasyka w jakości rękodzieła

 

 

 

Firma "Selva 1968" to prawdziwa meblarska elita, która istnieje już ponad 50 lat. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na światowym rynku mebli.
Założył ją w 1968 roku Joseph Selva, którego mottem były słowa: "Miłość do tradycji, odwaga do innowacji" co dziś kontynuje jego syn Philippe Selva.
Selva 1968 - istniejąc ponad 50 lat - stała się symbolem stylu, wyrafinowania, ale też innowacyjności.

Philipp Selva będąc w stałej współpracy z najlepszymi włoskimi projektantami stworzył produkcję mebli wykonywanych tradycyjnymi technikami rzemieślniczymi o wyjątkowym designie.
Oferta mebli Selva początkowo była klasyczna, obecnie jest w stylu bardziej współczesnym i zdecydowanie rozpoznawalnym dla tej marki. Wprowadzenie pierwszej kolekcji Downtown w stylu Art Deco – zaprojektowanej przez Lorenzo Bellini to przełomowe wydarzenie w Selvie. Lorenzo Bellini projektując kilka następnych kolekcji ( "Vendome", "Waldorf" i "Lata 20-te") nadał stylistyce Art Deco specyficzny, luksusowy charakter, który jest wyraźnie rozpoznawalny i autorski. Styl Selva z jednej strony mocno nawiązuje do tradycji (kolekcję klasyczne), a z drugiej strony tradycyjne kształty i rozwiązania dostosowywane zostały do współczesnej estetyki i wrażliwości (kolekcję nowoczesne). Zauważyć można duży nacisk na jakość wykończenia, detale i szlachetne gatunki drewna.
Meble Selva wykańczane są ręcznie, ale z zastosowaniem nowinek technologicznych.

Oferta Selva 1968 zmienia się nieustannie, a z nieprodukowanych już kolekcji pozostają nadal tylko pojedyncze, wyselekcjonowane meble.
Cała aktualna oferta mebli Selva 1968 w różnorodnych stylach – od klasycznego do współczesnego, w połączeniu z najwyższą jakością będąc zarówno do salonu, jadalni, gabinetu jak i sypialni dostępna jest w Inter-Comodo.

Wydarzenia:

● W 2019 r. SELVA STAJE SIĘ CZĘŚCIĄ SBID Londyn.
Rynek brytyjski ma coraz większe znaczenie dla światowych projektów. Właśnie z tego powodu zostaliśmy członkami Society of British & International Design (SBID), organizacji założonej w 2009 roku przez dr Vanessę Brady. SBID jest jedynym brytyjskim stowarzyszeniem zajmującym się projektowaniem wnętrz, które znalazło się na liście ECIA (w 20-letniej historii Rady) - najwyższego poziomu mierzonej wiedzy i najlepszych praktyk w zakresie projektowania wnętrz w całej Europie. Jako standard w profesjonalnym brytyjskim wystroju wnętrz, rozwinęła nowe rynki w Wielkiej Brytanii, gdzie Wielka Brytania została wcześniej wykluczona z powodu braku standardów. SBID postawiło Wielką Brytanię na równych prawach w Europie i na całym świecie wśród innych organizacji, tworząc po raz pierwszy brytyjski standard edukacji, wiedzy i praktyki."

 

● W 2021 r. OTWARCIE SKLEPU FLAGOWEGO SELVA MILANO.
Nasz nowy flagowy sklep SELVA MILANO znajduje się w Bovisio Masciago, dogodnej lokalizacji w centrum Mediolanu, ale również szybko dostępnej z lotniska Malpensa. W sklepie zaprezentowane zostały kultowe dzieła Philipp Selva oraz wszystkie modele składające się na nową kolekcję zaprojektowaną przez architekta Aldo Cibica, która charakteryzuje się wielofunkcyjnością, zwartością, prostymi kształtami i jasnymi kolorami, w pełnym współczesnym stylu.
Projekt wnętrza, który kształtuje jedno markowy sklep, autorstwa samego A. Cibica, opiera się na koncepcji „petit maison”: małego mieszkania, zorganizowanego w eleganckich, ale przede wszystkim funkcjonalnych przestrzeniach, aby sprostać wyrażanym dziś praktycznym potrzebom przez młodszą publiczność, zwłaszcza w dużych miastach.

Tomasella - nowoczesna codzienność

Tomasella jako firma zajmuje powierzchnię 100 000 m2 przeznaczoną na produkcję nowoczesnych i współczesnych mebli i akcesoriów meblowych, z zachowaniem odpowiedniej równowagi między historią firmy i silną skłonnością do innowacji technologicznych i kreatywnych.
Dzięki tej maksymie w 1948 roku Luigi Tomasella założył firmę, która miała stać się wiodącym producentem na włoskiej scenie meblarskiej.
Misją syna, który z sukcesem zapewnił ciągłość pomysłów i przewodzi rodzinnemu biznesowi w otwieraniu nowych kanałów sprzedaży, jest wprowadzanie innowacji z zachowaniem tradycji.

Tonelli Design - szklana kultura

Tonelli Design to włoska marka stworzona w latach 80. z głębokiej pasji do badań i eksperymentów, Tonelli to rzeczywistość, do której odwołuje się świat designu, specjalizująca się w produkcji mebli szklanych i ich dodatków.
Jej filozofia opiera się na połączeniu tradycji i innowacyjności, czyli istotnych elementów, które w połączeniu z pasją do tego niezwykłego materiału przyczyniają się do promocji kultury szkła.

Tonin Casa - nowoczesna włoska elegancja

Tonin Casa to włoska fabryka, założona ponad 30 lat temu od samego początku była doskonałym przykładem pasji, elegancji i badań w branży meblarskiej.

Oferta tej renomowanej firmy obejmuje meble o innowacyjnej stylizacji przeznaczone do wyposażenia:

 • jadalni (stoły, krzesła, komody, witryny, hokery),
 • salonu (komody, stoliki, sofy, fotele)
 • holu lub przedpokoju (nowoczesne wieszaki, parasolniki, lustra)
 • sypialni (łóżka, stoliki nocne, komody)

Produkty TONIN CASA są wytwarzane przy użyciu modnych, wyrafinowanych i eleganckich surowców, dążąc do wysokich standardów bezpieczeństwa i wysokiej niezawodności. Zasadniczym celem jest zawsze połączenie piękna i funkcjonalności, tradycji i innowacji, dbałości o szczegóły i spójności między różnymi elementami.

Toulemonde Bochart - francuski szyk

Toulemonde Bochart to fancuski producent dywanów, to marka, która jest gwarancją najwyższej jakości dywanów ręcznie wykonanych. Nad stworzeniem linii ekskluzywnych dywanów pracują tutaj najlepsi na kontynencie rzemieślnicy,
wykorzystując swoje umiejętności i znajomości sztuki gobeliniarstwa (gromadzone przez setki lat) w połączeniu z użyciem nowoczesnej technologii. Dało to efekt niesamowitej jakości, na której poznał się już cały świat.

Wysoką jakość dywanów dopełnia zastosowana szeroka gama materiałów, począwszy od wełny poprzez konopie i bawełnę, na jedwabiu kończąc. Różne kolory i rozmiary sprawią, że każdy spragniony odrobiny stylu i elegancji odnajdzie tu coś dla siebie.

W pościgu za doskonałością marka Toulemonde Bochart nie zapomniała o poszanowaniu środowiska naturalnego, norm społecznych oraz o szacunku między ludźmi.

Usługi T.B. dedykowane są zarówno luksusowym hotelom, biurom czy ekskluzywnym sklepom jak i osobom prywatnym.

Volpi

Volpi to znany włoski producent mebli klasycznych. Stoły, krzesła, taborety, meble tapicerowane w stylu klasycznym oraz różnorodne dodatki. Do produkcji mebli używane są wyłącznie wysokiej jakości naturalne materiały - drewno, naturalne tkaniny najwyższej jakości, szkło o dużej wytrzymałości, kryształ.

Nowoczesne meble mieszkalne Volpi obejmują stoliki nocne i ławy, lustra, krzesła, stojaki na kwiaty. Dla lepszego dopasowania elementów we wnętrzu zastosuj naturalne drewno i malowane odcienie.

Obudowy mebli są wykonane z buku, lipy, klonu i obite wiskozą, jedwabiem i bawełną. Technologia wytwarzania obejmuje zarówno pracę maszynową, jak i ręczną, w szczególności tapicerkę i zdobienie rąk techników. Istnieje szeroki wybór wykończeń, nie tylko lakier, ale także złoto i srebro płatkowe. Meble Volpi mogą być prawdziwym luksusem, a różnorodność opcji pozwala stworzyć harmonijne wnętrze w każdym domu.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.